תיקון אורגן קסיו CASIO

מעבדת שרות רשמית של CASIO קסיו 44 שנים ברציפות.

תיקון אורגנים אורגניות ופסנתרים של קסיו CASIO בצורה הכי מקצועית…

תקלה בכלי יכולה לגרום עוגמת נפש גדולה. לכן יש לתחזק את הכלי אצל המעבדה הרשמית הנותנת אחריות מלאה של 6 חודשים לכל תיקון!

תיקון אורגן קסיו אצל חובבנים צופן בחובו סכנה להמשך תחזוק הכלי… מאחר ואין ברשותם הכלים והחלפים המתאימים הם עוסקים באילתורים "חד-פעמיים" הגורמים לא פעם לנזק בלתי הפיך!

אצלנו תמצאו טכנאי אורגנים וטכנאי אורגניות ברמה הכי מקצועית הקיימת בעולם, שיחזירו לכם את הכלי לתיפקוד מושלם!

 

ישנם בשוק 3 סוגי אורגנים שאת כולם אנו מתקנים:

  1. אורגנים אנלוגים שפותחו עד שנות ה-80 הבנויים ממתנדים אנלוגיים ומחלקי תדרים אשר הצליל המופק מהם מועבר דרך מעטפת ופילטרים אלקטרוניים. באורגנים אלו נוספו תופים אלקטרוניים שגם הם היו עשויים ממתנדים אנלוגיים ולחלקם אף נוסף ליוי אוטומטי בסיסי.

  2. אורגנים חצי אנלוגיים אשר פותחו משנות ה-80 בהם השתמשו בדגימות אמיתיות עליהם עשו סינטזה אנלוגית. גם התופים כבר היו דגימות צליל והליווי כבר היה יחסית משוכלל כי החלו להשתמש בבקרים מתוכנתים.

  3. אורגנים דיגיטלים החלו משנות התשעים כאשר גודל הדגימות ואיכותם שופר לאין ערוך. כל הסינטזה מבוקרת מחשב והאפשרויות הסינטזה והאפקטים בלתי מוגבלות.

אורגנים דיגיטלים החלו משנות התשעים כאשר גודל הדגימות ואיכותם שופר לאין ערוך. כל הסינטזה מבוקרת מחשב והאפשרויות הסינטזה והאפקטים בלתי מוגבלות. ההבדל בין אורגן לאורגנית הוא בגודל הפיזי ובאיכות החומרים מהם האורגן בנוי. לכן תיקון אורגנית לפעמים אינו כדאי מסיבות כלכליות. באורגן ניתן להחליף קליד בודד לעומת תיקון אורגנית המצריך החלפת אוקטבה שלימה למרות שנשבר רק קליד אחד. אורגניות הן הרבה יותר זולות מאורגנים אך עלות שעת העבודה עבור תיקון אורגן או תיקון אורגנית זהה ולכן לפעמים עדיף לרכוש אורגנית חדשה במקום לתקן את האורגנית הישנה… אנו משתדלים טרם הגעת לקוח לתיקון אורגניות לתת הערכת מחיר ראשונית טלפונית כדי לודא שאכן כדאי לתקן את האורגנית. שיחה זו מבוצעת ע"י טכנאי אורגנית מנוסה המכיר את שוק האורגניות ומחירם.

יש לנו נסיון של 44 שנה ב – תיקון אורגנים תיקון אורגניות תיקון מקלדות שליטה תיקון סינטיסייזרים ועוד…

תיקון אורגן ותיקון אורגנית זו המומחיות שלנו!

תיקון ארגן - ניקוי מגעים
תיקון אורגן ניקוי כרטיס מקלדת

אלקטרו מיוזיק היא המעבדה הרשמית של חברות:

קורג KORG, קסיו CASIO, אקסס Access, קאואי KAWAI, האמונד Hammond, סוזוקי SUZUKI
והיתה שנים רבות מרכז השרות הרשמי של:
Kurzweil, Clavia (Nord), Fatar, Novation

התקלות במקלדות רבגוניות וכוללות תקלות מיכניות ותקלות אלקטרוניות. אנו מתקנים את כל סוגי התקלות כולל: החלפת מגעים, תיקון רמקולים מובנים, תיקון שקע כניסת חשמל, תיקון יחידות מגבר פנימיות, תיקון קלידים שבורים, ועוד… אנו מתקנים את הכרטיסים ברמת רכיב וכך בהרבה מקרים נמנעת הוצאה כספית גדולה של החלפת כרטיס שלם

אנו עוסקים 44 שנה בתיקון כלי נגינה, תיקון אורגנים/אורגניות, תיקון סינטיסייזרים ותיקון מקלדות שליטה מכל החברות ברמה הכי גבוה שיש. יש לנו את הנסיון הכי גדול בארץ בתיקון KORG (קורג), תיקון נורד (NORD), תיקון YAMAHA (ימהה), תיקון ROLAND (רולנד) וכן כלים מחברות שונות כולל מקלדות וינטג'.

מוסיקאים לא ממתינים אצלנו להגעת חלפים מלבד מקרים נדירים ביותר. אנו מחזיקים עבורכם את כל החלפים העיקריים במלאי והשרות ניתן במהירות מירבית.

לאלקטרו מיוזיק נסיון של 44 שנה במתן שרות הכי מקצועי שאפשר למוסיקאים שבמהלכן צברנו ידע וחלפים. לכן אנו יכולים לתקן כמעט את כל סוגי כלי הנגינה החשמליים שנמכרו בשוק ב 60 שנה האחרונות עם חלקי חילוף מקוריים!

אנחנו הכתובת המקצועית והאמינה ביותר למי שמחפש טכנאי אורגן או טכנאי אורגניות! 

תיקון PA700 קורג KORG
תיקון PA4X
תיקון אורגנים
תיקון סינטיסייזרים
תיקון סינטיסייזרים
תיקון פסנתרים
תיקון פסנתרים
תיקון מגברים
תיקון מגברים
דילוג לתוכן