תיקון סינטיסייזר כפר סבא

מרום – ויצמן 42 טלפון: 09-7452986 (לכל הסניפים)

תיקון סינטיסייזרים
תיקון סינטיסייזרים
תיקון סינטיסייזרים

תיקון סינטיסייזרים אינו ענין לחובבנים מה גם שבקושי נותרו טכנאים שמבינים את התפקיד של כל מעגל בהפקת הצליל…

מוסיקאים שאינם יכולים לוותר על הצליל החם בכלי הויטאג' נותרים לא פעם חסרי אונים מול טכנאים חובבנים שאינם מצליחים להגיע לצליל המיוחל כאשר משפטים של מוסיקאים כמו חסר לי משהו לא מוגדר בהרמוניה נענים בעיניים בוהות…

שום מוסיקאי המכבד את עצמו לא יהין לנגן על כלי שאינו מפיק את ההרמוניה המבוקשת ואם הכלי אינו מנגן כראוי אז ודאי שסינטיסייזר מהדור החדש יהווה תחליף הרבה יותר מקצועי…

 תיקון סינטיסייזר אצל חובבנים צופן בחובו סכנה להמשך תחזוק הכלי… מאחר ואין ברשותם הכלים והחלפים המתאימים הם עוסקים באילתורים "חד-פעמיים" הגורמים לא פעם לנזק בלתי הפיך!

לא פעם הגיעו לי סינטיסייזרים שנעשו בהם שינויים מרחיקי לכת כדי שישמע צליל כל שהוא במוצא האודיו, בלי שום קשר ישיר למצב הכפתורים…

תיקון כלי נגינה אנלוגיים
תיקון סינטיסייזרים

מעבדת אלקטרו מיוזיק מתקנת סינטיסייזרים אנלוגים ודיגיטלים בכפר סבא משנת 1980, וסיפקה שירות מקצועי לרוב החנויות בארץ.

    אנו מבצעים תיקון סינטיסייזרים אנלוגים עם חלקים מקוריים לחברות:  MOOG, ARP, PROPHET ועוד…

 

תיקון סינטיסייזר מחייב תיקון ברמת רכיב כי אין כמעט בכל העולם כרטיסים תקינים, דבר המחייב החזקת חלקי חילוף שכבר עשרות שנים אינם קיימים בשוק!

מאחר ופעמים רבות נזקקים לחלקי פלסטיק ועץ שאינם בנמצא. התמחינו בשיחזור חלקי פלסטיק ועץ ע"י בניית תבניות מחלקים שלמים ויצור חלקי פלסטיק חדשים כולל צבע! השרותים המוצעים במעבדתינו הינם תיקון סינטיסייזר קורג תיקון סינטיסייזר ימאהה תיקון סינטיסייזר רולנד תיקון סינטיסייזר פרופט תיקון סינטיסייזר מוג תיקון סינטיסייזר וירוס ועוד…

 

תוכלו למסור בכפר סבא כלי נגינה לתיקון. התיקון יבוצע ע"י טכנאי סינטי ברמה הכי מקצועית הקיימת בעולם, שיחזירו לכם את הכלי לתיפקוד מושלם!

את התיקונים ניתן למסור בכפר סבא בחנות "מרום כלי נגינה" – יאיר שטרן 55  טלפון: 08-6450621 (לכל הסניפים)

 

אלקטרו מיוזיק עוסקת 44 שנה בתיקון כלי נגינה, תיקון אורגנים, תיקון סינטיסייזרים ותיקון מקלדות שליטה מכל החברות ברמה הכי גבוה שיש.

מוסיקאים לא ממתינים אצלנו להגעת חלפים מלבד מקרים נדירים ביותר. אנו מחזיקים עבורכם את כל החלפים העיקריים במלאי והשרות ניתן במהירות מירבית.

לאלקטרו מיוזיק נסיון של 44 שנה במתן שרות הכי מקצועי שאפשר למוסיקאים שבמהלכן צברנו ידע וחלפים. לכן אנו יכולים לתקן כמעט את כל סוגי כלי הנגינה החשמליים שנמכרו בשוק ב 60 שנה האחרונות עם חלקי חילוף מקוריים!

תיקון כלי נגינה אנלוגיים
תיקון כלי נגינה אנלוגיים
תיקון סינטיסייזרים
תיקון קורג
תיקון PA4X
תיקון אורגנים
תיקון סינטיסייזרים
תיקון סינטיסייזרים
תיקון פסנתרים
תיקון פסנתרים
תיקון מגברים
תיקון מגברים
דילוג לתוכן