אלקטרו-מיוזיק

תיקון כלי נגינה

הר סיני 26 בני -ברק

תיקון כלי נגינה

Electro-Music

musical instruments lab

26, Har-Sinay St. Bne-Braq

תיקון אורגן באר שבע

מרום – יאיר שטרן 55  טלפון: 08-6450621 (לכל הסניפים)

תיקון PA4X

תיקון אורגן חשמלי אינו ענין לחובבנים בפרט למוסיקאי המופיע על הבמה… תקלה בכלי יכולה לגרום עוגמת נפש פגיעה במוניטין ואף הפסד כספי.
לכן יש לתחזק את הכלי אצל המעבדה הרשמית הנותנת אחריות מלאה של 6 חודשים לכל תיקון!
תיקון אורגן אצל חובבנים צופן בחובו סכנה להמשך תחזוק הכלי… מאחר ואין ברשותם הכלים והחלפים המתאימים הם עוסקים באילתורים "חד-פעמיים" הגורמים לא פעם לנזק בלתי הפיך!

ישנם בשוק 3 סוגי אורגנים שאת כולם אנו מתקנים:

  1. אורגנים אנלוגים שפותחו עד שנות ה-80 הבנויים ממתנדים אנלוגיים ומחלקי תדרים אשר הצליל המופק מהם מועבר דרך מעטפת ופילטרים אלקטרוניים. באורגנים אלו נוספו תופים אלקטרוניים שגם הם היו עשויים ממתנדים אנלוגיים ולחלקם אף נוסף ליוי אוטומטי בסיסי.

  2. אורגנים חצי אנלוגיים אשר פותחו משנות ה-80 בהם השתמשו בדגימות אמיתיות עליהם עשו סינטזה אנלוגית. גם התופים כבר היו דגימות צליל והליווי כבר היה יחסית משוכלל כי החלו להשתמש בבקרים מתוכנתים.

  3. אורגנים דיגיטלים החלו משנות התשעים כאשר גודל הדגימות ואיכותם שופר לאין ערוך. כל הסינטזה מבוקרת מחשב והאפשרויות הסינטזה והאפקטים בלתי מוגבלות.

אורגנים דיגיטלים החלו משנות התשעים כאשר גודל הדגימות ואיכותם שופר לאין ערוך. כל הסינטזה מבוקרת מחשב והאפשרויות הסינטזה והאפקטים בלתי מוגבלות.

תיקון ארגן - ניקוי מגעים
תיקון אורגן ניקוי כרטיס מקלדת

אלקטרו מיוזיק היא המעבדה הרשמית של חברות:

קורג KORG, קסיו CASIO, אקסס Access, קאואי KAWAI, האמונד Hammond, סוזוקי SUZUKI
והיתה שנים רבות מרכז השרות הרשמי של:
Kurzweil, Clavia (Nord), Fatar, Novation

התקלות במקלדות רבגוניות וכוללות תקלות מיכניות ותקלות אלקטרוניות. אנו מתקנים את כל סוגי התקלות כולל: החלפת מגעים, תיקון רמקולים מובנים, תיקון שקע כניסת חשמל, תיקון יחידות מגבר פנימיות, תיקון קלידים שבורים, ועוד… אנו מתקנים את הכרטיסים ברמת רכיב וכך בהרבה מקרים נמנעת הוצאה כספית גדולה של החלפת כרטיס שלם

אנו עוסקים 43 שנה בתיקון כלי נגינה, תיקון אורגנים, תיקון סינטיסייזרים ותיקון מקלדות שליטה מכל החברות ברמה הכי גבוה שיש. יש לנו את הנסיון הכי גדול בארץ בתיקון קורג ותיקון נורד וכן כלים מחברות שונות כולל מקלדות וינטג'.

מוסיקאים לא ממתינים אצלנו להגעת חלפים מלבד מקרים נדירים ביותר. אנו מחזיקים עבורכם את כל החלפים העיקריים במלאי והשרות ניתן במהירות מירבית.

לאלקטרו מיוזיק נסיון של 43 שנה במתן שרות הכי מקצועי שאפשר למוסיקאים שבמהלכן צברנו ידע וחלפים. לכן אנו יכולים לתקן כמעט את כל סוגי כלי הנגינה החשמליים שנמכרו בשוק ב 60 שנה האחרונות עם חלקי חילוף מקוריים!

תיקון PA700 קורג KORG
תיקון PA4X
תיקון אורגנים
תיקון סינטיסייזרים
תיקון סינטיסייזרים
תיקון פסנתרים
תיקון פסנתרים
תיקון מגברים
תיקון מגברים

You cannot copy content of this page

דילוג לתוכן
https://electro-music-labs.com/